• 05539712753
Para birimi: USD  TRY 

Önce müşteri memnuniyeti ilkesi ile 2009 yılında ticaret hayatına merhaba diyen kuruluşumuz ilk günkü kuruluş ilkesiyle on yılı aşkın süredir yoluna devam etmektedir. Kurulmuş olduğumuz günden günümüze kadar bizler sürekli inovasyon ve kalite artırma felsefesi ile her geçen gün daha da güçlenerek toplam kalite ve karşılıklı sinerji anlayışını hayata geçirmenin gururunu sizlerle paylaşmanın sevincini yaşamaktayız.

 

Kuruluşumuzdan itibaren siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair inancımız tamdır. Sizlerle başladığımız bu yolculukta, kurmuş olduğumuz sağlam diyaloglar, dostluk köprüleri ve işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizin gün geçtikçe daha da kuvvetleneceğine inanmaktayız. Firmamız; sanayinin ihtiyacı olan Paslanmaz Çelik, Avrupa ve Uzakdoğu menşeili dikişli ve dikişsiz boru, paslanmaz çelik saç, paslanmaz çelik çubuk, paslanmaz çelik profil , paslanmaz çelik fittings ; dirsek , flanş , vana , tee , rekor, nipel , manşon , yaka , bombe (kep) , redüksiyon , dişli dirsek ,dişli kör tapa, dişli tee, dişli redüksiyon ... vb. ve de teknik malzemeleriyle siz değerli müşterilerimize yüksek kaliteli hizmet sunmaktan dolayı mutluluk duymaktadır.

Firmamız; geniş stok imkânı sayesinde taleplere anında cevap vererek siz değerli müşterilerimizin zaman kaybını minimize etmekle birlikte; daha iyi kalitede işler sunabilmeleri için piyasada ki en iyi ve en yenilikçi tedarikçi görevini üstlenerek çözüm odaklı olma düsturuna devam etmektedir.

Adres

Akdeniz Sanayi Sitesi 5005 Sk. No:124 Kepez/Antalya

Telefon

05539712753

Haritalar

İletişim Kur

İstek ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.